استخر آماده براي ويلا

نمايندگي فروش انواع محصولات بادي ، استخر پيش ساخته و مبل شني اينتكس و بست وي در ايران

استخر آماده براي ويلا

۶۱ بازديد

استخر آماده براي ويلا يكي از راهكارهاي مقرون به صرفه و مطمئن براي افرادي شده است كه خواهان استقرار استخر شخصي جهت آب تني در ويلاي خود هستند . استخرهاي پيش ساخته داراي نمونه هاي بسياري مي باشند كه هر كدام از آن ها داراي مزيت ها و معايبي مي باشند كه مي تواند مورد استفاده برخي افراد قرار بگيرد . استخر پيش ساخته با توجه به مزيت هايي كه نسبت به رقباي سنتي خود دارند به خوبي توانسته اند جاي خود را در ميان مردم باز كنند و در سال هاي گذشته بسياري از ويلا ها را مشاهده كرده ايم كه از استخر هاي پيش ساخته در تنوع بالا استفاده مي كنند ؛ به همين خاطر بر اين عقيده شده ايم كه در مورد اين محصولات كاربردي اطلاعات مفيدي را در اختيار شما قرار دهيم تا خريدي لذت بخش و مطابق با نيازهاي خود را انجام دهيد .

اولين مزيتي كه استخرهاي پيش ساخته دارند ، تنوع بسيار بالا در ابعاد و اندازه مي باشد . اين امر بدين معني مي باشد كه با هر تعداد نفراتي كه در ويلاي خود باشيد مي توانيد از استخر شخصي استفاده كنيد .  استخرهاي پيش ساخته در كوچك ترين ابعاد يعني از دو الي سه متري شروع مي شوند و در ابعاد بزرگ تر به اندازه ده متر مي رسند كه ديگر فضاي داخلي و حجم آبي كه درون آن ها جاي مي گيرد آنقدر زياد مي شود كه علاوه بر استفاده هاي تفريحي مي توانيد از اين محصولات در استفاده هاي صنعتي نيز كمك بگيريد . در بدنه استخرهاي پيش ساخته بزرگ براي سهولت در تخليه آب دريچه هايي تعبيه شده است كه قابليت اتصال به شيلنگ باغچه را داراست و از همين طريق به راحتي مي توانيد آب استخر را در مسير دلخواه خود جاري كرده و در جهت آبياري درختان ويلا از آن استفاده كنيد .

اما استخرهاي پيش ساخته چگونه راه اندازي و حتي جمع آوري مي شوند و براي اين امر چه مدت زماني نياز است ؟ در پاسخ به اين سوال بايد ابتدا اشاره داشته باشيم كه استخرهاي پيش ساخته همانطور كه از نامشان پيداست داراي ساختارهايي از پيش ساخته مي باشند كه براي راه اندازي فقط كافيست اجزاي مختلف را به هم متصل نماييد . اين اجزا عبارتند از ستون هاي فلزي كه عمدتا از جنس آلومينيوم ضد زنگ مي باشند و همچنين ديواره هاي برزنتي و يا فايبرگلاسي كه بر روي ستون ها نصب مي شوند . مزيت بعدي استفاده از استخرهاي پيش ساخته را مي توان سهولت در راه اندازي و مدت زمان بسيار كوتاه اين امر دانست . براي نصب بزرگ ترين استخر پيش ساخته شما تنها نياز به يك تا دو ساعت زمان براي نصب داريد و اين مدت زمان را اگر بخواهيد با راه اندازي استخر بتني مقايسه كنيد واقعا كوتاه و ناچيز است . همچنين در هر زمان كه بخواهيد به راحتي مي توانيد استخر پيش ساخته اي كه نصب كرده ايد را جمع آوري كرده و درون بسته بندي قرار دهيد . مدت زمان جمع آوري نيز بسيار كوتاه و به اندازه همان مدت زمان نصب مي باشد . براي خواندن ادامه اين مقاله به وب سايت نمايندگي اينتكس تهران مراجعه كرده و يا براي ورود مستقيم به صفحه مقاله بر روي لينك زير بزنيد :

::::::...... استخر آماده براي ويلا ......::::::

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.